Munkatársak

Polgármester

Gálfi Árpád

Polgármester

Beosztás Polgármester

Politikai szervezet Magyar Polgári Párt

Alpolgármester

Orbán Árpád

Alpolgármester

Beosztás Alpolgármester

Politikai szervezet Magyar Polgári Párt

Városmenedzser

Jakab Attila

Városmenedzser

Beosztás városmenedzser

Jegyző

Venczel Attila

Jegyző

Beosztás jegyző

Jogi, helyi közigazgatási és levéltári iroda

Balázs Kinga

Jogi, helyi közigazgatási és levéltári iroda

Beosztás irodavezető

Helyi közigazgatási és levéltári részleg

Balázs Judit

Helyi közigazgatási és levéltári részleg

Beosztás előadó

Csergő József-István

Helyi közigazgatási és levéltári részleg

Beosztás tanácsadó

Molnár Matild

Helyi közigazgatási és levéltári részleg

Beosztás előadó

Tuzson Éva

Helyi közigazgatási és levéltári részleg

Beosztás előadó

Jogi részleg

Kovács Á. Rozália

Jogi részleg

Beosztás jogtanácsos

Politikai szervezet

Tamás Izabella

Jogi részleg

Beosztás jogtanácsos

Közérdekű információk és iktató iroda

Borsos Krisztina

Közérdekű információk és iktató iroda

Beosztás tanácsadó

Csíki Hajnal

Közérdekű információk és iktató iroda

Beosztás kézbesítő

Ember Attila

Közérdekű információk és iktató iroda

Beosztás előadó

Ferencz Zita

Közérdekű információk és iktató iroda

Beosztás előadó

Katona Dalma Timea

Közérdekű információk és iktató iroda

Beosztás szakfelügyelő

Mezőgazdasági iroda

Iszlai Rita-Edit

Mezőgazdasági iroda

Beosztás tanácsadó

Nagy István

Mezőgazdasági iroda

Beosztás előadó

Pálfi Julianna

Mezőgazdasági iroda

Beosztás tanácsadó

Páll Erzsébet-Viola

Mezőgazdasági iroda

Beosztás tanácsadó

Sándor Alpár

Mezőgazdasági iroda

Beosztás irodavezető

Vass Emese-Klementina

Mezőgazdasági iroda

Beosztás tanácsadó

Polgármesteri Kabinet

Berszán Rozália

Polgármesteri Kabinet

Beosztás jogtanácsos

Biró Csaba

Polgármesteri Kabinet

Beosztás szakfelügyelő

Belső ellenőrző iroda

Balázsi Margit-Enikő

Belső ellenőrző iroda

Beosztás belső ellenőr

Szervezési és közönségkapcsolati iroda

Ambrus Cecília

Szervezési és közönségkapcsolati iroda

Beosztás előadó

Bölöni Ildikó

Szervezési és közönségkapcsolati iroda

Beosztás tanácsadó

Kerekes Csilla Piroska

Szervezési és közönségkapcsolati iroda

Beosztás tanácsadó

Simon Mária-Timea

Szervezési és közönségkapcsolati iroda

Beosztás irodavezető

Helyi pályázatok részlege

Szentgyörgyi Éva

Helyi pályázatok részlege

Beosztás tanácsadó

Tanügyet és kultúrát felügyelő részleg

Balázs Sarolta

Tanügyet és kultúrát felügyelő részleg

Beosztás szakfelügyelő

Sarkadi Zoltán-Gábor

Tanügyet és kultúrát felügyelő részleg

Beosztás szakfelügyelő

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

András Réka

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás szakorvos

Antal Timea

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Balázsi Ildikó

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Bálint Zsuzsa

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Csete Ágnes

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Dumitrescu Cristina

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás szakorvos

Fábián Ambrus Margit

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Farkas Enikő

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Gagyi Imelda

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Gîrba Juliánna-Erika

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Gyarmati Olga-Zsuzsanna

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvos

Kovács Lucreţia

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Lőrincz Erika

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Magyari Mária

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Miklós Réka

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Nagy Mária

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Pap Enikő

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás szakorvos

Parajdi Mária

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Popa Rodica

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Silvas Judit

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Simó Melinda

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Sipos Anna

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás közösségi egészségügyi assisztens

Szatmári Júlia-Zsuzsánna

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Vajna Adél

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás szakorvos

Venczel Edit

Iskolaorvosi és közösségi egészségügyi részleg

Beosztás orvosi főasszisztens

Városi bölcsőde közszolgálat

Balázs Ibolya

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás orvosi főasszisztens

Bálint Erzsébet

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás ápoló

Barabás Irma

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás ápoló

Bodrogi Katalin

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás mosódás

Duka Mária-Magdolna

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás orvosi főasszisztens

Fancsali-Molnár Csilla

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás csecsemő- és kisgyermeknevelő – gondozó

Gergely Ildikó

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás ápoló

Lőrinczi Emese

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás orvosi főasszisztens

Lukácsi Éva

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás szakács

Mihály Mária

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás ápoló

Molnár László

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás munkás

Rózsa Ildikó

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás mosódás

Sánduly Hajnalka-Mária

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás ápoló

Sükösd Tünde

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás ápoló

Szabó Margit

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás ápoló

Todor-Vince Orsolya

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás csecsemő- és kisgyermeknevelő – gondozó

Vinitor Éva

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás ügyintéző

Zólya Zsófia

Városi bölcsőde közszolgálat

Beosztás csecsemő- és kisgyermeknevelő – gondozó

Napköziotthonok tipegő csoportjainak részlege

Beke Magda

Napköziotthonok tipegő csoportjainak részlege

Beosztás csecsemő- és kisgyermeknevelő – gondozó

Caldare Daniela

Napköziotthonok tipegő csoportjainak részlege

Beosztás csecsemő- és kisgyermeknevelő – gondozó

Hadnagy Timea

Napköziotthonok tipegő csoportjainak részlege

Beosztás csecsemő- és kisgyermeknevelő – gondozó

Máthé Mónika

Napköziotthonok tipegő csoportjainak részlege

Beosztás csecsemő- és kisgyermeknevelő – gondozó

Mihály Brigitta

Napköziotthonok tipegő csoportjainak részlege

Beosztás csecsemő- és kisgyermeknevelő – gondozó

Nagy Katalin

Napköziotthonok tipegő csoportjainak részlege

Beosztás csecsemő- és kisgyermeknevelő – gondozó

Nemes Emilia

Napköziotthonok tipegő csoportjainak részlege

Beosztás csecsemő- és kisgyermeknevelő – gondozó

Pál Andrea

Napköziotthonok tipegő csoportjainak részlege

Beosztás csecsemő- és kisgyermeknevelő – gondozó

Pálfi Nikolett

Napköziotthonok tipegő csoportjainak részlege

Beosztás dada

Szabó Sára

Napköziotthonok tipegő csoportjainak részlege

Beosztás dada

Tamás Emese

Napköziotthonok tipegő csoportjainak részlege

Beosztás dada

Veress Edit

Napköziotthonok tipegő csoportjainak részlege

Beosztás dada

Szociális Igazgatóság

Fülpesi Attila Gyula

Szociális Igazgatóság

Beosztás igazgató

Szociális programok és stratégiák részlege

Vormair Szilárd Árpád

Szociális programok és stratégiák részlege

Beosztás tanácsadó

Gyermekvédelmi és sürgösségi esetek részlege

Telman Enikő

Gyermekvédelmi és sürgösségi esetek részlege

Beosztás tanácsadó

Szociális szolgáltatások részlege

Szalay  Zsuzsanna

Szociális szolgáltatások részlege

Beosztás gyakorló pszihológus

Szociális juttatások részlege

Ilyés Gizella

Szociális juttatások részlege

Beosztás előadó

Molnár Tünde

Szociális juttatások részlege

Beosztás szakfelügyelő

Sándor Emese-Mária

Szociális juttatások részlege

Beosztás előadó

Simó Veronika-Anna

Szociális juttatások részlege

Beosztás előadó

Vass Ibolya

Szociális juttatások részlege

Beosztás szakfelügyelő

Fogyatékkal élő személyek nyilvántartása és személyi gondozók felügyeleti részlege

Csergő Zelma-Julianna

Fogyatékkal élő személyek nyilvántartása és személyi gondozók felügyeleti részlege

Beosztás szakfelügyelő

Kelemen Tünde

Fogyatékkal élő személyek nyilvántartása és személyi gondozók felügyeleti részlege

Beosztás gyakorló szociális munkás

Gyámhatósági esetek részlege

Simó Katalin

Gyámhatósági esetek részlege

Beosztás tanácsadó

Fejlesztési és beruházási igazgatóság

Puskás Katalin

Fejlesztési és beruházási igazgatóság

Beosztás igazgató

Beruházási iroda

Dobai-Pataky Virág

Beruházási iroda

Beosztás tanácsadó

Lőrinc Árpád

Beruházási iroda

Beosztás felügyelő

Közbeszerzési részleg

Boțog Andrea

Közbeszerzési részleg

Beosztás jogtanácsos

Farkas Martin

Közbeszerzési részleg

Beosztás előadó

Sárdi Tamás

Közbeszerzési részleg

Beosztás tanácsadó

Turáni Tímea

Közbeszerzési részleg

Beosztás jogtanácsos

Fejlesztési osztály

Antal Zsolt

Fejlesztési osztály

Beosztás szakfelügyelő

Csáki Gergely

Fejlesztési osztály

Beosztás szakfelügyelő

Dénes András

Fejlesztési osztály

Beosztás tanácsadó

Hadnagy Zsuzsanna

Fejlesztési osztály

Beosztás tanácsadó

Izsák Zita

Fejlesztési osztály

Beosztás tanácsadó

Puskás Emese

Fejlesztési osztály

Beosztás osztályvezető

Thamó Enikő-Etelka

Fejlesztési osztály

Beosztás tanácsadó

Vállalkozásfejlesztési és stratégiai részleg

Fazakas Botond

Vállalkozásfejlesztési és stratégiai részleg

Beosztás szakfelügyelő

Műszaki igazgatóság

Fülöp-Székely István

Műszaki igazgatóság

Beosztás igazgató

Városgazdálkodási közszolgálat

Benedek Adél Katalin

Városgazdálkodási közszolgálat

Beosztás tanácsadó

Boga Erzsébet

Városgazdálkodási közszolgálat

Beosztás előadó

Dániel Mária-Magdolna

Városgazdálkodási közszolgálat

Beosztás előadó

Kelemen Klára

Városgazdálkodási közszolgálat

Beosztás tanácsadó

Miklós Zsolt

Városgazdálkodási közszolgálat

Beosztás szakfelügyelő

Ülkei Zoltán

Városgazdálkodási közszolgálat

Beosztás osztályvezető

Helyi közszállítási részleg

Szabó Hajnal

Helyi közszállítási részleg

Beosztás tanácsadó

Városgazdálkodási és karbantartó részleg

Bálint Tibor

Városgazdálkodási és karbantartó részleg

Beosztás munkás

Cifra József

Városgazdálkodási és karbantartó részleg

Beosztás munkás

Dániel Albert

Városgazdálkodási és karbantartó részleg

Beosztás munkás

Domokos Árpád

Városgazdálkodási és karbantartó részleg

Beosztás munkás

Fülöp Dénes

Városgazdálkodási és karbantartó részleg

Beosztás munkás

Gábor Árpád

Városgazdálkodási és karbantartó részleg

Beosztás munkás

Geréb Sándor

Városgazdálkodási és karbantartó részleg

Beosztás munkás

Lőrinczi Dénes

Városgazdálkodási és karbantartó részleg

Beosztás munkás

Márton Géza

Városgazdálkodási és karbantartó részleg

Beosztás csoportvezető

Nagy Zoltán

Városgazdálkodási és karbantartó részleg

Beosztás munkás

Pál Zoltán

Városgazdálkodási és karbantartó részleg

Beosztás munkás

Szabó Árpád

Városgazdálkodási és karbantartó részleg

Beosztás munkás

Széll Géza

Városgazdálkodási és karbantartó részleg

Beosztás munkás

Tamás Mihály

Városgazdálkodási és karbantartó részleg

Beosztás munkás

Gépesítési részleg

Czerják Levente

Gépesítési részleg

Beosztás munkás

Elekes Mihály

Gépesítési részleg

Beosztás munkás

Horváth Domokos

Gépesítési részleg

Beosztás munkás

Lukács Levente

Gépesítési részleg

Beosztás gépkocsivezető

Major Csaba

Gépesítési részleg

Beosztás gépkocsivezető

Pálfi Árpád

Gépesítési részleg

Beosztás munkás

Simó Zoltán

Gépesítési részleg

Beosztás munkás

Tódor Levente-Miklós

Gépesítési részleg

Beosztás gépkocsivezető

Tófalvi Károly

Gépesítési részleg

Beosztás munkás

Toró Iosif

Gépesítési részleg

Beosztás csoportvezető

Varga György

Gépesítési részleg

Beosztás gépkocsivezető

Sportlétesítményeket kezelő részleg

Ferenczi Zoltán

Sportlétesítményeket kezelő részleg

Beosztás munkás

Karda Zoltán

Sportlétesítményeket kezelő részleg

Beosztás csoportvezető

Pál Sándor

Sportlétesítményeket kezelő részleg

Beosztás munkás

Varga Dénes

Sportlétesítményeket kezelő részleg

Beosztás munkás

Lakásalap és tulajdonosi társulatok részlege

András Emőke

Lakásalap és tulajdonosi társulatok részlege

Beosztás tanácsadó

Helyi közszolgáltatásokat ellenőrző részleg

Ambrus Arnold

Helyi közszolgáltatásokat ellenőrző részleg

Beosztás tanácsadó

Hilbel Réka

Helyi közszolgáltatásokat ellenőrző részleg

Beosztás előadó

Tóásó Imre

Helyi közszolgáltatásokat ellenőrző részleg

Beosztás tanácsadó

Munkavédelmi részleg

Bálint Dezső

Munkavédelmi részleg

Beosztás felügyelő

Sürgősségi helyzeteket kezelő egység

Pascal Ioan

Sürgősségi helyzeteket kezelő egység

Beosztás előadó

Urbanisztikai és kataszteri osztály

Bihari Cristina-Georgeta

Urbanisztikai és kataszteri osztály

Beosztás osztályvezető

Urbanisztikai iroda

Csiszér Csaba

Urbanisztikai iroda

Beosztás tanácsadó

Lukács Melinda

Urbanisztikai iroda

Beosztás tanácsadó

Marosi (Fejer Konnerth) Hilda

Urbanisztikai iroda

Beosztás tanácsadó

Kataszteri részleg

Hajdó Kornélia-Ildikó

Kataszteri részleg

Beosztás tanácsadó

Katona Ágnes

Kataszteri részleg

Beosztás előadó

Olasz Judit

Kataszteri részleg

Beosztás tanácsadó

Építkezésekért felelős részleg

Puskás Zsófia

Építkezésekért felelős részleg

Beosztás tanácsadó

Vagyonkezelő iroda

Beke Melinda Mária

Vagyonkezelő iroda

Beosztás tanácsadó

Györfi Beáta

Vagyonkezelő iroda

Beosztás tanácsadó

József Mária

Vagyonkezelő iroda

Beosztás tanácsadó

Nagy-Tőkés Ferenc

Vagyonkezelő iroda

Beosztás irodavezető

Puskás Emeric

Vagyonkezelő iroda

Beosztás jogtanácsos

Székely Boglárka

Vagyonkezelő iroda

Beosztás tanácsadó

Vagyongazdálkodási részleg

Balázsi Ștefan-Josif

Vagyongazdálkodási részleg

Beosztás előadó

Vajda Ágoston

Vagyongazdálkodási részleg

Beosztás munkás

Gazdasági igazgatóság

Szilágyi István

Gazdasági igazgatóság

Beosztás igazgató

Helyi adók és illetékek osztály

Czika Edith

Helyi adók és illetékek osztály

Beosztás osztályvezető

Dósa Andrea Zsuzsánna

Helyi adók és illetékek osztály

Beosztás tanácsadó

Hadnagy E. Zsuzsanna

Helyi adók és illetékek osztály

Beosztás jogtanácsos

Szőcs Gyöngyvér

Helyi adók és illetékek osztály

Beosztás előadó

Kereskedelmi, vállalkozókat képviselő és tanácsadó iroda

Bokor Réka

Kereskedelmi, vállalkozókat képviselő és tanácsadó iroda

Beosztás tanácsadó

Gál Klára

Kereskedelmi, vállalkozókat képviselő és tanácsadó iroda

Beosztás kasszás

Lőrincz Mária Magdolna

Kereskedelmi, vállalkozókat képviselő és tanácsadó iroda

Beosztás előadó

Majla Hajdu Annamária

Kereskedelmi, vállalkozókat képviselő és tanácsadó iroda

Beosztás tanácsadó

Sándor Zsuzsánna-Anna

Kereskedelmi, vállalkozókat képviselő és tanácsadó iroda

Beosztás kasszás

Simó Ildikó

Kereskedelmi, vállalkozókat képviselő és tanácsadó iroda

Beosztás irodavezető

Sütő-Nagy Gyöngyvér

Kereskedelmi, vállalkozókat képviselő és tanácsadó iroda

Beosztás kasszás

Helyi adókat és illetékeket megállapító iroda

Bence Ildikó

Helyi adókat és illetékeket megállapító iroda

Beosztás tanácsadó

Bocz Emese

Helyi adókat és illetékeket megállapító iroda

Beosztás tanácsadó

Deé Katalin

Helyi adókat és illetékeket megállapító iroda

Beosztás előadó

Kiss Éva

Helyi adókat és illetékeket megállapító iroda

Beosztás tanácsadó

Kovács Éva

Helyi adókat és illetékeket megállapító iroda

Beosztás irodavezető

Lukács Réka

Helyi adókat és illetékeket megállapító iroda

Beosztás tanácsadó

Mărginean-Tamás Krisztina

Helyi adókat és illetékeket megállapító iroda

Beosztás tanácsadó

Mihály-Hosszú Sarolta-Enikő

Helyi adókat és illetékeket megállapító iroda

Beosztás tanácsadó

Adóellenőrző és végrehajtó iroda

Balázs Teréz

Adóellenőrző és végrehajtó iroda

Beosztás tanácsadó

File Veronika Erika

Adóellenőrző és végrehajtó iroda

Beosztás tanácsadó

Hadnagy Erika-Réka

Adóellenőrző és végrehajtó iroda

Beosztás tanácsadó

Kakassy Norbert

Adóellenőrző és végrehajtó iroda

Beosztás előadó

Kovács Á. Anna

Adóellenőrző és végrehajtó iroda

Beosztás irodavezető

Telegdi László

Adóellenőrző és végrehajtó iroda

Beosztás tanácsadó

Könyvelési és költségvetési osztály

Antal Mária

Könyvelési és költségvetési osztály

Beosztás előadó

Deák Csilla Erika

Könyvelési és költségvetési osztály

Beosztás tanácsadó

Elekes Ildikó

Könyvelési és költségvetési osztály

Beosztás tanácsadó

Gothárd Hajnal

Könyvelési és költségvetési osztály

Beosztás tanácsadó

Jakab Éva

Könyvelési és költségvetési osztály

Beosztás előadó

Kántor (Salat) Dalma

Könyvelési és költségvetési osztály

Beosztás tanácsadó

Simó Mónika

Könyvelési és költségvetési osztály

Beosztás tanácsadó

Vass Szabolcs

Könyvelési és költségvetési osztály

Beosztás osztályvezető

Humán erőforrás és bérszámfejtő iroda

Biró Ágnes

Humán erőforrás és bérszámfejtő iroda

Beosztás tanácsadó

Bodrogi B. Katalin

Humán erőforrás és bérszámfejtő iroda

Beosztás tanácsadó

Gergely Ida Hajnal

Humán erőforrás és bérszámfejtő iroda

Beosztás irodavezető

György Annamária

Humán erőforrás és bérszámfejtő iroda

Beosztás tanácsadó

Sebesi Eszter

Humán erőforrás és bérszámfejtő iroda

Beosztás előadó

Toró Éva

Humán erőforrás és bérszámfejtő iroda

Beosztás tanácsadó

Helyi személyi nyilvántartó közszolgálat

Nagy Zsigmond

Helyi személyi nyilvántartó közszolgálat

Beosztás osztályvezető

Anyakönyvi iroda

Bán Mária-Katalin

Anyakönyvi iroda

Beosztás tanácsadó

Benedekfi Irén

Anyakönyvi iroda

Beosztás tanácsadó

Feleki Klára-Ildikó

Anyakönyvi iroda

Beosztás irodavezető

Kovács D. Anna

Anyakönyvi iroda

Beosztás előadó

Mózes Éva

Anyakönyvi iroda

Beosztás tanácsadó

Személyi nyilvántartó részleg

Bobric Elisabeta

Személyi nyilvántartó részleg

Beosztás tanácsadó

Both Melania

Személyi nyilvántartó részleg

Beosztás előadó

Enache Elena

Személyi nyilvántartó részleg

Beosztás előadó

Pantea Bogdan

Személyi nyilvántartó részleg

Beosztás előadó

Sándor Zita

Személyi nyilvántartó részleg

Beosztás előadó

Önkormányzati kapcsolatokért felelős testület

Veimberger-Pálfi Noémi

Önkormányzati kapcsolatokért felelős testület

Beosztás szakfelügyelő

Helyi rendőrség

László Szabolcs

Helyi rendőrség

Beosztás igazgató

"Haáz Rezső" Múzeum

Miklós Zoltán-István

"Haáz Rezső" Múzeum

Beosztás menedzser

Székelyudvarhelyi Városi Könyvtár

Szőcs Endre

Székelyudvarhelyi Városi Könyvtár

Beosztás menedzser

"Udvarhely Néptáncműhely"

Orendi Emil-István

"Udvarhely Néptáncműhely"

Beosztás menedzser

"Tomcsa Sándor" Színház

Nagy Pál

"Tomcsa Sándor" Színház

Beosztás menedzser

Székelyudvarhelyi Művelődési Ház

Elekes Gyula

Székelyudvarhelyi Művelődési Ház

Beosztás menedzser

Archíva

Abrán Zoltán

Archíva

Beosztás felügyelő

Bakó Katalin

Archíva

Beosztás tanácsadó

Bodnár Ladislau

Archíva

Beosztás jegyző

Bodrogi Lehel

Archíva

Beosztás tanácsadó

Bóni István László

Archíva

Beosztás tanácsadó

Cseke -Árkosi Katalin

Archíva

Beosztás tanácsadó

Csergő István

Archíva

Beosztás tanácsadó

Csiszár Odette

Archíva

Beosztás tanácsadó

Dobrai László

Archíva

Beosztás tanácsadó

György Géza

Archíva

Beosztás előadó

Horváth Katalin

Archíva

Beosztás tanácsadó

Jakab Mária

Archíva

Beosztás tanácsadó

Karda Emese Teréz

Archíva

Beosztás igazgató

Kovács Erzsébet

Archíva

Beosztás előadó

Kovács Katalin

Archíva

Beosztás tanácsadó

Márton Hajnal

Archíva

Beosztás előadó

Márton Ildikó

Archíva

Beosztás főépítész

Nagy Krisztina

Archíva

Beosztás tanácsadó

Németi Zoltán

Archíva

Beosztás osztályvezető

Ștefan Emma

Archíva

Beosztás tanácsadó

Telehoi Carmen

Archíva

Beosztás tanácsadó

Vetési Dénes

Archíva

Beosztás előadó

Zongor Olga

Archíva

Beosztás tanácsadó

Önkormányzati képviselők

Arros Orsolya

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (RMDSZ)

Benedek Árpád Csaba

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (RMDSZ)

Berde Zoltán

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (RMDSZ)

Bíró Edith

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (MPP-EMNP)

Biró Jolán

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (MPP-EMNP)

Derzsi László

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (RMDSZ)

Hajdó Csaba-István

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (MPP-EMNP)

Ketesdi Imre

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (MPP-EMNP)

Lőrincz Edit

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (MPP-EMNP)

Lőrincz Zsuzsánna

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (RMDSZ)

Mike Levente József

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (MPP-EMNP)

Ölvedi Zsolt

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (MPP-EMNP)

Orbán Balázs

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (MPP-EMNP)

Péter Balázs

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (MPP-EMNP)

Sinka Arnold

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (RMDSZ)

Szabó Gyula

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (RMDSZ)

Szarvas Zsuzsanna

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (MPP-EMNP)

Ványolós István Albert

Önkormányzati képviselők

Beosztás

Politikai szervezet (RMDSZ)

Megjelenítés
112 Sürgősségi

Székelyudvarhely

sürgősségi elérhetőségek