Colegi

Primar

Gálfi Árpád

Primar

Asignare primar

Organizație politică Partidul Civic Maghiar

Viceprimar

Orbán Árpád

Viceprimar

Asignare Viceprimar

Organizație politică Magyar Polgári Párt

Administrator public

Jakab Attila

Administrator public

Asignare administrator public

Secretar

Venczel Attila

Secretar

Asignare secretar

Compartimentul administraţie publică locală şi arhivare

Balázs Judit

Compartimentul administraţie publică locală şi arhivare

Asignare referent

Berde Krisztina

Compartimentul administraţie publică locală şi arhivare

Asignare consilier juridic

Csergő József-István

Compartimentul administraţie publică locală şi arhivare

Asignare consilier

Molnár Matild

Compartimentul administraţie publică locală şi arhivare

Asignare referent

Compartimentul juridic

Tamás Izabella

Compartimentul juridic

Asignare consilier juridic

Biroul secretariat, registratură si informatii publice

Borsos Krisztina

Biroul secretariat, registratură si informatii publice

Asignare consilier

Csíki Hajnal

Biroul secretariat, registratură si informatii publice

Asignare curier

Ember Attila

Biroul secretariat, registratură si informatii publice

Asignare referent

Ferencz Zita

Biroul secretariat, registratură si informatii publice

Asignare referent

Katona Dalma Timea

Biroul secretariat, registratură si informatii publice

Asignare inspector de specialitate

Biroul agricol

Nagy István

Biroul agricol

Asignare referent

Pálfi Julianna

Biroul agricol

Asignare consilier

Páll Erzsébet-Viola

Biroul agricol

Asignare consilier

Sándor Alpár

Biroul agricol

Asignare șef birou

Vass Emese-Klementina

Biroul agricol

Asignare consilier

Cabinetul primar

Berszán Rozália

Cabinetul primar

Asignare consilier juridic

Biró Csaba

Cabinetul primar

Asignare inspector de specialitate

Auditul public intern

Balázsi Margit-Enikő

Auditul public intern

Asignare auditor public intern

Biroul organizare, relații cu publicul și proiecte proprii

Ambrus Cecília

Biroul organizare, relații cu publicul și proiecte proprii

Asignare referent

Bölöni Ildikó

Biroul organizare, relații cu publicul și proiecte proprii

Asignare consilier

Kerekes Csilla-Piroska

Biroul organizare, relații cu publicul și proiecte proprii

Asignare consilier

Simon Mária-Timea

Biroul organizare, relații cu publicul și proiecte proprii

Asignare șef birou

Zörgő Ildikó-Noémi

Biroul organizare, relații cu publicul și proiecte proprii

Asignare inspector de specialitate

Compartimentul administrare proiecte proprii

Szentgyörgyi Éva

Compartimentul administrare proiecte proprii

Asignare consilier

Serviciul supraveghere a învățământului, culturii și sănătății

Balázs Sarolta

Serviciul supraveghere a învățământului, culturii și sănătății

Asignare șef serviciu

Compartimentul supraveghere a învățământului și culturii

Sarkadi Zoltán-Gábor

Compartimentul supraveghere a învățământului și culturii

Asignare inspector de specialitate

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

András Réka

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare medic specialist

Antal Timea

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Balázsi Ildikó

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Bálint Zsuzsa

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Csete Ágnes

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Dumitrescu Cristina

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare medic specialist

Fábián Ambrus Margit

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Farkas Enikő

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Gagyi Imelda

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Gîrba Juliánna-Erika

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Gyarmati Olga-Zsuzsanna

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare medic

Kovács Lucreţia

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Lőrincz Erika

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Lőrinczi Emese

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Magyari Mária

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Miklós Réka

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Nagy Mária

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Pap Enikő

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare medic specialist

Parajdi Mária

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Popa Rodica

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Silvas Judit

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Simó Melinda

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Sipos Anna

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical comunitar

Szatmári Júlia-Zsuzsánna

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Vajna Adél

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare medic specialist

Venczel Edit

Compartimentul asistență medicală comunitară şi şcolară

Asignare asistent medical principal

Serviciul public de sănătate creșă

Balázs Ibolya

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare asistent medical principal

Bálint Erzsébet

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare infirmier

Barabás Irma

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare infirmier

Bodrogi Katalin

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare spălătoreasă

Duka Mária-Magdolna

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare asistent medical principal

Fancsali-Molnár Csilla

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare educator-puericultor

Gergely Ildikó

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare infirmier

Lukácsi Éva

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare bucătar

Mihály Mária

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare infirmier

Molnár László

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare muncitor

Rózsa Ildikó

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare spălătoreasă

Sánduly Hajnalka-Mária

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare infirmier

Sükösd Tünde

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare infirmier

Szabó Margit

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare infirmier

Todor-Vincze Orsolya

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare educator-puericultor

Tofalvi Dalma Zsuzsánna

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare educator-puericultor

Vinitor Éva

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare administrator

Zólya Zsófia

Serviciul public de sănătate creșă

Asignare educator-puericultor

Compartimentul educație antrepreșcolară în grădinițe

Caldare Daniela

Compartimentul educație antrepreșcolară în grădinițe

Asignare educator-puericultor

Ábrahám Anikó

Compartimentul educație antrepreșcolară în grădinițe

Asignare educator-puericultor

Beke Magda

Compartimentul educație antrepreșcolară în grădinițe

Asignare educator-puericultor

Hadnagy Timea

Compartimentul educație antrepreșcolară în grădinițe

Asignare educator-puericultor

Máthé Mónika

Compartimentul educație antrepreșcolară în grădinițe

Asignare educator-puericultor

Mihály Brigitta

Compartimentul educație antrepreșcolară în grădinițe

Asignare educator-puericultor

Nagy Katalin

Compartimentul educație antrepreșcolară în grădinițe

Asignare educator-puericultor

Nemes Emilia

Compartimentul educație antrepreșcolară în grădinițe

Asignare educator-puericultor

Pál Andrea

Compartimentul educație antrepreșcolară în grădinițe

Asignare educator-puericultor

Pálfi Nikolett

Compartimentul educație antrepreșcolară în grădinițe

Asignare îngrijitor

Sándor Enikő

Compartimentul educație antrepreșcolară în grădinițe

Asignare educator-puericultor

Szabó Sára

Compartimentul educație antrepreșcolară în grădinițe

Asignare îngrijitor

Tamás Emese

Compartimentul educație antrepreșcolară în grădinițe

Asignare îngrijitor

Veress Edit

Compartimentul educație antrepreșcolară în grădinițe

Asignare îngrijitor

Direcția de asistență socială

Fülpesi Attila-Gyula

Direcția de asistență socială

Asignare director executiv

Compartimentul strategii, programe, proiecte în domeniul asistenței sociale și relația cu ONG-uri

Vormair Szilárd-Árpád

Compartimentul strategii, programe, proiecte în domeniul asistenței sociale și relația cu ONG-uri

Asignare consilier

Compartimentul intervenție în situații de urgență, de abuz, prevenire marginalizare socială și protecția copilului

Telman Enikő

Compartimentul intervenție în situații de urgență, de abuz, prevenire marginalizare socială și protecția copilului

Asignare consilier

Compartimentul servicii sociale

Szalay  Zsuzsanna

Compartimentul servicii sociale

Asignare psiholog practicant

Compartimentul evidență și plată beneficii sociale

Ilyés Gizella

Compartimentul evidență și plată beneficii sociale

Asignare referent

Molnár Tünde

Compartimentul evidență și plată beneficii sociale

Asignare inspector de specialitate

Sándor Emese-Mária

Compartimentul evidență și plată beneficii sociale

Asignare referent

Simó Veronika-Anna

Compartimentul evidență și plată beneficii sociale

Asignare referent

Vass Ibolya

Compartimentul evidență și plată beneficii sociale

Asignare inspector de specialitate

Compartimentul monitorizare a asistenților personali, evidență și plată îndemnizații lunare, protecția persoanelor cu handicap

Csergő Zelma-Julianna

Compartimentul monitorizare a asistenților personali, evidență și plată îndemnizații lunare, protecția persoanelor cu handicap

Asignare inspector de specialitate

Kelemen Tünde

Compartimentul monitorizare a asistenților personali, evidență și plată îndemnizații lunare, protecția persoanelor cu handicap

Asignare asistent social

Compartimentul autoritate tutelară

Simó Katalin

Compartimentul autoritate tutelară

Asignare consilier

Direcția dezvoltare și investiții

Szabó Samoilă

Direcția dezvoltare și investiții

Asignare director executiv

Biroul investiţii

Dobai-Pataky Virág

Biroul investiţii

Asignare consilier

Lőrinc Árpád

Biroul investiţii

Asignare inspector

Compartimentul achiziții publice

Boțog Andrea

Compartimentul achiziții publice

Asignare consilier juridic

Farkas Martin

Compartimentul achiziții publice

Asignare referent de specialitate

Sárdi Tamás

Compartimentul achiziții publice

Asignare consilier

Serviciul dezvoltare

Antal Zsolt

Serviciul dezvoltare

Asignare inspector de specialitate

Csáki Gergely

Serviciul dezvoltare

Asignare inspector de specialitate

Hadnagy A. Zsuzsánna

Serviciul dezvoltare

Asignare consilier

Izsák Zita

Serviciul dezvoltare

Asignare consilier

Puskás Emese

Serviciul dezvoltare

Asignare șef serviciu

Thamó Enikő-Etelka

Serviciul dezvoltare

Asignare consilier

Compartimentul strategic şi dezvoltare antreprenorială

Fazakas Botond

Compartimentul strategic şi dezvoltare antreprenorială

Asignare inspector de specialitate

Direcția tehnică

Fülöp-Székely István

Direcția tehnică

Asignare director executiv

Compartimentul transport public local

Szabó Hajnal

Compartimentul transport public local

Asignare consilier

Serviciul public de gospodărire a domeniului public şi privat

Benedek Adél-Katalin

Serviciul public de gospodărire a domeniului public şi privat

Asignare consilier

Boga Erzsébet

Serviciul public de gospodărire a domeniului public şi privat

Asignare referent

Dániel Mária-Magdolna

Serviciul public de gospodărire a domeniului public şi privat

Asignare referent

Kelemen Klára

Serviciul public de gospodărire a domeniului public şi privat

Asignare consilier

Miklós Zsolt

Serviciul public de gospodărire a domeniului public şi privat

Asignare inspector de specialitate

Ülkei Zoltán

Serviciul public de gospodărire a domeniului public şi privat

Asignare șef serviciu

Compartimentul întreținere a domeniului public și privat

Bálint Tibor

Compartimentul întreținere a domeniului public și privat

Asignare muncitor

Cifra József

Compartimentul întreținere a domeniului public și privat

Asignare muncitor

Dániel Albert

Compartimentul întreținere a domeniului public și privat

Asignare muncitor

Domokos Árpád

Compartimentul întreținere a domeniului public și privat

Asignare muncitor

Fülöp Dénes

Compartimentul întreținere a domeniului public și privat

Asignare muncitor

Gábor Árpád

Compartimentul întreținere a domeniului public și privat

Asignare muncitor

Geréb Sándor

Compartimentul întreținere a domeniului public și privat

Asignare muncitor

Lőrinczi Dénes

Compartimentul întreținere a domeniului public și privat

Asignare muncitor

Márton Géza

Compartimentul întreținere a domeniului public și privat

Asignare şef depozit

Nagy Zoltán

Compartimentul întreținere a domeniului public și privat

Asignare muncitor

Pál Zoltán

Compartimentul întreținere a domeniului public și privat

Asignare muncitor

Szabó Árpád

Compartimentul întreținere a domeniului public și privat

Asignare muncitor

Széll Géza

Compartimentul întreținere a domeniului public și privat

Asignare muncitor

Tamás Mihály

Compartimentul întreținere a domeniului public și privat

Asignare muncitor

Compartimentul mecanizare

Czerják Levente

Compartimentul mecanizare

Asignare muncitor

Elekes Mihály

Compartimentul mecanizare

Asignare muncitor

Horváth Domokos

Compartimentul mecanizare

Asignare muncitor

Lukács Levente

Compartimentul mecanizare

Asignare şofer

Major Csaba

Compartimentul mecanizare

Asignare şofer

Pálfi Árpád

Compartimentul mecanizare

Asignare muncitor

Simó Zoltán

Compartimentul mecanizare

Asignare muncitor

Tódor Levente-Miklós

Compartimentul mecanizare

Asignare şofer

Tófalvi Károly

Compartimentul mecanizare

Asignare muncitor

Toró Iosif

Compartimentul mecanizare

Asignare şef depozit

Varga György

Compartimentul mecanizare

Asignare şofer

Compartimentul administrare baze sportive

Ferenczi Zoltán

Compartimentul administrare baze sportive

Asignare muncitor

Karda Zoltán

Compartimentul administrare baze sportive

Asignare şef depozit

Pál Sándor

Compartimentul administrare baze sportive

Asignare muncitor

Varga Dénes

Compartimentul administrare baze sportive

Asignare muncitor

Compartimentul fond locativ și relația cu asociații de locatari

Györfi Beáta

Compartimentul fond locativ și relația cu asociații de locatari

Asignare consilier

Iszlai Rita-Edit

Compartimentul fond locativ și relația cu asociații de locatari

Asignare consilier

Compartimentul monitorizare a serviciilor comunitare de utilități publlice

Ambrus Arnold

Compartimentul monitorizare a serviciilor comunitare de utilități publlice

Asignare consilier

Dénes András

Compartimentul monitorizare a serviciilor comunitare de utilități publlice

Asignare consilier

Hilbel Réka

Compartimentul monitorizare a serviciilor comunitare de utilități publlice

Asignare referent

Tóásó Imre

Compartimentul monitorizare a serviciilor comunitare de utilități publlice

Asignare consilier

Compartimentul protecţia muncii

Bálint Dezső

Compartimentul protecţia muncii

Asignare inspector

Unitatea municipală pentru situații de urgenţă

Pascal Ioan

Unitatea municipală pentru situații de urgenţă

Asignare referent de specialitate

Serviciul urbanism şi cadastru

Bihari Cristina-Georgeta

Serviciul urbanism şi cadastru

Asignare șef serviciu

Biroul urbanism

Csiszér Csaba

Biroul urbanism

Asignare consilier

Lukács Melinda

Biroul urbanism

Asignare consilier

Marosi (Fejer Konnerth) Hilda

Biroul urbanism

Asignare consilier

Compartimentul cadastru

Hajdó Kornélia-Ildikó

Compartimentul cadastru

Asignare consilier

Katona Ágnes

Compartimentul cadastru

Asignare referent de specialitate

Olasz Iudit

Compartimentul cadastru

Asignare consilier

Compartimentul autorizații și disciplină în construcții

Puskás Zsófia

Compartimentul autorizații și disciplină în construcții

Asignare consilier

Biroul evidența și administrarea patrimoniului

Beke Melinda Mária

Biroul evidența și administrarea patrimoniului

Asignare consilier

József Mária

Biroul evidența și administrarea patrimoniului

Asignare consilier

Mihály Zoltán

Biroul evidența și administrarea patrimoniului

Asignare referent

Nagy-Tőkés Ferenc

Biroul evidența și administrarea patrimoniului

Asignare șef birou

Péter Lajos

Biroul evidența și administrarea patrimoniului

Asignare consilier

Puskás Emeric

Biroul evidența și administrarea patrimoniului

Asignare consilier juridic

Székely Boglárka

Biroul evidența și administrarea patrimoniului

Asignare consilier

Compartimentul gestionare a patrimoniului

Biró Melinda

Compartimentul gestionare a patrimoniului

Asignare referent

Vajda Ágoston

Compartimentul gestionare a patrimoniului

Asignare muncitor

Direcția economică

Szilágyi István

Direcția economică

Asignare director executiv

Serviciul impozite şi taxe locale

Czika Edith

Serviciul impozite şi taxe locale

Asignare șef serviciu

Dósa Andrea Zsuzsánna

Serviciul impozite şi taxe locale

Asignare consilier

Hadnagy E. Zsuzsánna

Serviciul impozite şi taxe locale

Asignare consilier juridic

Szőcs Gyöngyvér

Serviciul impozite şi taxe locale

Asignare referent

Biroul control comercial, asistenţă şi reprezentare a persoanelor fizice

Bokor Réka

Biroul control comercial, asistenţă şi reprezentare a persoanelor fizice

Asignare consilier

Gál Klára

Biroul control comercial, asistenţă şi reprezentare a persoanelor fizice

Asignare casier

Györfi Melinda

Biroul control comercial, asistenţă şi reprezentare a persoanelor fizice

Asignare casier

Lőrincz Mária-Magdolna

Biroul control comercial, asistenţă şi reprezentare a persoanelor fizice

Asignare referent

Majla-Hajdu Annamária

Biroul control comercial, asistenţă şi reprezentare a persoanelor fizice

Asignare consilier

Sándor Zsuzsánna-Anna

Biroul control comercial, asistenţă şi reprezentare a persoanelor fizice

Asignare casier

Simó Ildikó

Biroul control comercial, asistenţă şi reprezentare a persoanelor fizice

Asignare șef birou

Biroul constatare și impunere impozite și taxe locale

Bence Ildikó

Biroul constatare și impunere impozite și taxe locale

Asignare consilier

Bocz Emese

Biroul constatare și impunere impozite și taxe locale

Asignare consilier

Deé Katalin

Biroul constatare și impunere impozite și taxe locale

Asignare referent

Kiss Éva

Biroul constatare și impunere impozite și taxe locale

Asignare consilier

Kovács Éva

Biroul constatare și impunere impozite și taxe locale

Asignare șef birou

Lukács Réka

Biroul constatare și impunere impozite și taxe locale

Asignare consilier

Mărginean-Tamás (Tamás) Krisztina

Biroul constatare și impunere impozite și taxe locale

Asignare consilier

Mihály-Hosszú Sarolta-Enikő

Biroul constatare și impunere impozite și taxe locale

Asignare consilier

Biroul control și executare silită

Balázs Teréz

Biroul control și executare silită

Asignare consilier

File Veronika Erika

Biroul control și executare silită

Asignare consilier

Hadnagy Erika-Réka

Biroul control și executare silită

Asignare tanácsadó

Kakassy Norbert

Biroul control și executare silită

Asignare referent

Kovács Á. Anna

Biroul control și executare silită

Asignare șef birou

Telegdi László

Biroul control și executare silită

Asignare consilier

Serviciul buget-contabilitate

Antal Mária

Serviciul buget-contabilitate

Asignare referent

Deák Csilla Erika

Serviciul buget-contabilitate

Asignare consilier

Elekes Ildikó

Serviciul buget-contabilitate

Asignare consilier

Gothárd Hajnal

Serviciul buget-contabilitate

Asignare consilier

Jakab Éva

Serviciul buget-contabilitate

Asignare referent

Kántor (Salat) Dalma

Serviciul buget-contabilitate

Asignare consilier

Simo Mónika

Serviciul buget-contabilitate

Asignare tanácsadó

Vass Szabolcs

Serviciul buget-contabilitate

Asignare șef serviciu

Biroul resurse umane şi salarizare

Biró Agnes

Biroul resurse umane şi salarizare

Asignare consilier

Bodrogi B. Katalin

Biroul resurse umane şi salarizare

Asignare consilier

Gergely Ida Hajnal

Biroul resurse umane şi salarizare

Asignare șef birou

György Annamária

Biroul resurse umane şi salarizare

Asignare consilier

Sebesi Eszter

Biroul resurse umane şi salarizare

Asignare referent

Toró Éva

Biroul resurse umane şi salarizare

Asignare consilier

Serviciul public comunitar local de evidența persoanelor

Nagy Zsigmond

Serviciul public comunitar local de evidența persoanelor

Asignare șef serviciu

Biroul stare civilă

Bán Mária-Katalin

Biroul stare civilă

Asignare consilier

Benedekfi Irén

Biroul stare civilă

Asignare consilier

Feleki Klára-Ildikó

Biroul stare civilă

Asignare șef birou

Kovács D. Anna

Biroul stare civilă

Asignare referent

Máté Emilia

Biroul stare civilă

Asignare consilier

Mózes Éva

Biroul stare civilă

Asignare consilier

Compartimentul de evidență a persoanelor

Bobric Elisabeta

Compartimentul de evidență a persoanelor

Asignare consilier

Both Melania

Compartimentul de evidență a persoanelor

Asignare referent

Enache Elena

Compartimentul de evidență a persoanelor

Asignare referent

Pantea Bogdan

Compartimentul de evidență a persoanelor

Asignare referent

Sándor Zita

Compartimentul de evidență a persoanelor

Asignare referent

Aparatul permanent de lucru al Consiliului local

Veimberger-Pálfi Noémi

Aparatul permanent de lucru al Consiliului local

Asignare inspector de specialitate

Poliția locală

Balázsy Hajnalka

Poliția locală

Asignare polițist local

Barabás Csaba

Poliția locală

Asignare consilier juridic

Barb Paul Georgel

Poliția locală

Asignare polițist local

Benkő Zsolt

Poliția locală

Asignare polițist local

Bodrogi Előd

Poliția locală

Asignare polițist local

Daniel Norbert

Poliția locală

Asignare polițist local

Elség Edvin

Poliția locală

Asignare polițist local

Fazakas Attila

Poliția locală

Asignare polițist local

Fejér Csilla

Poliția locală

Asignare polițist local

György Roland

Poliția locală

Asignare polițist local

Jobb Lőrinc

Poliția locală

Asignare polițist local

Katona Lóránt

Poliția locală

Asignare polițist local

Katona Mária

Poliția locală

Asignare consilier

Keresztes István Szabolcs

Poliția locală

Asignare polițist local

László Szabolcs

Poliția locală

Asignare director executiv

Menyhárt Ferenc

Poliția locală

Asignare polițist local

Mihály Szabolcs

Poliția locală

Asignare polițist local

Miklós Attila

Poliția locală

Asignare polițist local

Molnár-Firțulescu Daniela

Poliția locală

Asignare consilier

Nagy Attila

Poliția locală

Asignare polițist local

Nechita Mihai

Poliția locală

Asignare inspector de specialitate

Pál Róbert

Poliția locală

Asignare polițist local

Páll Barna

Poliția locală

Asignare polițist local

Páll Dénes

Poliția locală

Asignare polițist local

Sánduly Szabolcs

Poliția locală

Asignare polițist local

Sárkány Edit

Poliția locală

Asignare polițist local

Szabó Péter

Poliția locală

Asignare polițist local

Szabó Péter

Poliția locală

Asignare polițist local

Veres Petru

Poliția locală

Asignare polițist local

Vinitor Hunor

Poliția locală

Asignare polițist local

Muzeul "Haáz Rezső"

Miklós Zoltán-István

Muzeul "Haáz Rezső"

Asignare manager

Biblioteca Municipală

Szőcs Endre

Biblioteca Municipală

Asignare manager

Trupa de dans "Udvarhely Néptáncműhely"

Orendi Emil-István

Trupa de dans "Udvarhely Néptáncműhely"

Asignare manager

Teatrul "Tomcsa Sándor"

Nagy Pál

Teatrul "Tomcsa Sándor"

Asignare manager

Casa de cultură

Elekes Gyula

Casa de cultură

Asignare manager

Arhivă

Abrán Zoltán

Arhivă

Asignare inspector

Aldea Sorina-Iuliana

Arhivă

Asignare polițist local

András Emőke

Arhivă

Asignare consilier

Arhire Sorinel

Arhivă

Asignare polițist local

Bakó Katalin

Arhivă

Asignare consilier

Balázs Kinga

Arhivă

Asignare șef birou

Balázsi Ștefan-Iosif

Arhivă

Asignare referent

Bodnár Ladislau

Arhivă

Asignare secretar

Bodrogi Lehel

Arhivă

Asignare consilier

Bóni István László

Arhivă

Asignare consilier

Cseke -Árkosi Katalin

Arhivă

Asignare consilier

Csergő István

Arhivă

Asignare consilier

Csiki Endre

Arhivă

Asignare consilier

Csiszár Odette

Arhivă

Asignare consilier

Dobrai László

Arhivă

Asignare consilier

György Géza

Arhivă

Asignare referent

Horváth Katalin

Arhivă

Asignare consilier

Jakab Mária

Arhivă

Asignare consilier

Karda Emese Teréz

Arhivă

Asignare director executiv

Kovács Á. Rozália

Arhivă

Asignare consilier juridic

Organizație politică

Kovács Erzsébet

Arhivă

Asignare referent

Kovács Katalin

Arhivă

Asignare consilier

Márton Hajnal

Arhivă

Asignare referent

Márton Ildikó

Arhivă

Asignare arhitect șef

Nagy Csilla

Arhivă

Asignare polițist local

Nagy Krisztina

Arhivă

Asignare consilier

Németi Zoltán

Arhivă

Asignare șef serviciu

Pap Noémi

Arhivă

Asignare consilier

Papp Ildikó

Arhivă

Asignare polițist local

Puskás Katalin

Arhivă

Asignare director executiv

Ștefan Emma

Arhivă

Asignare consilier

Sütő-Nagy Gyöngyvér

Arhivă

Asignare casier

Telehoi Carmen

Arhivă

Asignare consilier

Turáni Tímea

Arhivă

Asignare consilier juridic

Tuzson Éva

Arhivă

Asignare referent

Vetési Dénes

Arhivă

Asignare referent

Visan Angelica

Arhivă

Asignare polițist local

Zongor Olga

Arhivă

Asignare consilier

Megjelenítés
112 Urgență

Odorheiu Secuiesc

Contactele de urgență

Site-ul a fost proiectat și dezvoltat de minic